Praca » Inne

Specjalista ds. Gospodarowania Odpadami

Nr referencyjny: 3173567

Ważna przez:

Lokalizacja: Krosno, podkarpackie

Stanowisko: Specjalista ds. Gospodarowania Odpadami

Oferent: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • tworzenie oraz wpisywanie danych do systemu BDO (Baza danych odpadowych)

  • nadzór nad obiegiem dokumentów

  • wsparcie pracy innych działów

Wymagania:

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • wykształcenie min średnie, mile widziane wyższe: administracja, ochrona środowiska lu pokrewne

  • systematyczność, skrupulatność, umiejętność pracy z cyframi, danymi

  • wysokie zdolności organizacyjne i komunikacyjne

Oferujemy:

Oferujemy dla Kandydatów:

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o prace

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szkolenie wdrożeniowe