Praca »

Specjalista ds. hodowli bydła / Zootechnik

Nr referencyjny: 7417908

Ważna przez:

Lokalizacja: Szelejewo Drugie, wielkopolskie

Stanowisko: Specjalista ds. hodowli bydła / Zootechnik

Oferent: Danko Hodowla Roślin Sp. z o.o. z/s w Choryni

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która zajmie się:

  • udziałem w organizacji nad chowem i hodowlą bydła mlecznego,

  • udziałem w planowaniu i realizacji zadań produkcyjnych i hodowlanych,

  • udziałem w wdrażaniu postępu hodowlanego i naukowo-technicznego.

Do obowiązków zatrudnionego na stanowisku Specjalisty ds. hodowli /Zootechnika należeć będzie:

  • realizowanie zadań wynikających z bieżącej produkcji, współudział w wyborze zwierząt do chowu i hodowli z uwzględnieniem zabezpieczenia warunków bytowych, żywienia, użytkowania oraz rozdysponowanie produkcji,

  • obserwacja kondycji i stanu zdrowotnego zwierząt, współpraca ze służbą weterynaryjną,

  • udział w organizowaniu pracy i nadzorowanie personelu zatrudnionego przy produkcji zwierzęcej,

  • prowadzenie dokumentacji zootechnicznej

  • wykonywanie poleceń przełożonego

Wymagania:

Wymagania

  • wykształcenie : minimum technikum rolnicze lub weterynaryjne, studia I lub II stopnia- kierunkowe,

  • prawo jazdy kat. B,

  • zaangażowanie w wykonywanie obowiązków Specjalisty ds. hodowli bydła/ Zootechnika,

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

Oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • mieszkanie służbowe