Praca »

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 2713365

Ważna przez:

Lokalizacja: Oświęcim, małopolskie

Stanowisko: Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Oferent: Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

Teren działania: Bestwinka, Oświęcim, Skawina

Wymagania:

  • Organizowanie szkoleń okresowych BHP oraz Pierwszej Pomocy
  • Przygotowywanie dokumentacji i informacji dot. ochrony środowiska w odpowiedzi na zewnętrzne i wewnętrzne potrzeby
  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych BHP
  • Tworzenie i aktualizacja procedur i instrukcji
  • Obsługa portali m.in. Kobize i GUS
  • Monitorowanie zmian w przepisach
  • Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych BHP zgodnie ze standardami firmy
  • Rejestracja odpadów dostarczonych i wywożonych z zakładu przemysłowego, wprowadzanie zmian i aktualizacji
  • Przygotowanie lub weryfikacja merytoryczna wniosków o wydanie decyzji i zezwoleń dla Spółki oraz ich nadzorowanie
  • Wyliczenia opłat środowiskowych
  • Uczestniczenie w kontrolach prowadzonych przez jednostki uprawnione
  • Wydawanie dokumentów do transportu odpadów

Wymagania stawiane kandydatom:
  • Znajomość aktualnych przepisów BHP i PPOŻ oraz umiejętność praktycznego ich wykorzystywania
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, dokładność, punktualność

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

źródło: praca.pl

data publikacji: 2020-10-20