Praca »

Specjalista ds. ochrony środowiska

Nr referencyjny: 4538246

Ważna przez:

Lokalizacja: Zgorzelec, dolnośląskie

Stanowisko: Specjalista ds. ochrony środowiska

Oferent: ID Logistics Polska S.A.

Opis stanowiska

Dołącz do naszego zespołu w nowej lokalizacji

Sprawdź czym będziesz się zajmował:

  • realizacja zadań związanych z ochroną środowiska zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • udział w opracowywaniu planów modernizacji i rozwoju z uwzględnieniem wymagań ochrony środowiska oraz uczestniczenie w odbiorach nowo budowanych lub modernizowanych obiektach

  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony środowiska i wymagań Seveso

  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją oraz raportowaniem w zakresie ochrony środowiska, wymagań Seveso

  • nadzór nad gospodarką odpadami w magazynie

  • współpraca z organami zewnętrznymi w zakresie ochrony środowiska i wymaganiami Seveso (instytucje, firmy zewnętrzne)

  • aktywne uczestnictwo w kontrolach urzędowych w zakresie ochrony środowiska i wymagań Seveso

  • podejmowanie działań pokontrolnych

  • planowanie, przeprowadzanie audytów wewnętrznych, udział w audytach klienta i inspekcjach instytucji zewnętrznych

  • inicjowanie i nadzór nad działaniami korygującymi i zapobiegawczym związanymi z ochroną środowiska

Wymagania:

Kompetencje i kwalifikacje, których poszukujemy:

  • doświadczenie na podobnych stanowiskach w zakładach klasyfikowanych jako zakłady zwiększonego lub dużego ryzyka wystąpienia awarii przemysłowej

  • znajomość wymagań Dyrektywy Seveso

  • umiejętność przeprowadzania szkoleń

  • umiejętności działania pod presją czasu i w sytuacjach awaryjnych

  • wysoka zdolność interpretacji przepisów prawa i podejmowania działań

  • znajomość pakietu MS Office (w tym programu Excel)

  • znajomość j. angielskiego (min. B1)

  • samodzielność i kreatywność

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

Oferujemy:

Dołącz do naszego zespołu, podziel się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem a my w zamian zapewnimy Ci szereg korzyści, m.in.:

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej

  • pakiet socjalny

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • przejrzysty system nagród

  • umowę o pracę

  • rozwój zawodowy w strukturach firmy

  • pracę w nowym magazynie