Praca »

Specjalista ds. ochrony środowiska

Nr referencyjny: 5269163

Ważna przez:

Lokalizacja: Błonie, mazowieckie

Stanowisko: Specjalista ds. ochrony środowiska

Oferent: Dawtona Frozen Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Prowadzenie ewidencji i sprawozdawczości z zakresu gospodarki odpadami w zakładzie produkcyjnym

  • Współpraca z organizacją odzysku, sprawozdawczość w zakresie wprowadzającego produkty w opakowaniach

  • Zarządzanie gospodarką wodno-ściekową na terenie zakładu produkcyjnego, znajomość zagadnień związanych z oczyszczaniem ścieków z przetwórstwa owocowo warzywnego

  • Naliczanie opłaty środowiskowej z tytułu korzystania ze środowiska

  • Prowadzenie zadań wynikających z Prawa Wodnego w zakresie poboru wody z własnych ujęć

  • Mile widziana znajomość tworzenia Kart Informacyjnych przedsięwzięcia

  • Współpraca z jednostkami pomiarowymi oraz organami kontroli

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – w zakresie ochrony środowiska, preferowane z zakresu gospodarki wodno-ściekowej

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w zakładzie produkcyjnym na powyższym stanowisku

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilność zatrudnienia

  • Pracę w firmie o znaczącej pozycji na rynku

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę