Praca »

Specjalista ds. ochrony środowiska

Nr referencyjny: 7037238

Ważna przez:

Lokalizacja: Wiele, k. Kościerzyny, pomorskie

Stanowisko: Specjalista ds. ochrony środowiska

Oferent: SYLVA

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • opracowywanie planów i przedsięwzięć w zakresie ochrony środowiska zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi

  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej ochrony środowiska oraz realizacja sprawozdawczości środowiskowej do instytucji zewnętrznych

  • współudział przy uzyskiwaniu niezbędnych pozwoleń z zakresu ochrony środowiska

  • reprezentowanie Spółki w zakresie ochrony środowiska przed organami administracyjnymi

  • wsparcie działu BHP w realizacji bieżących zadań

Wymagania:

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu ochrona środowiska lub pokrewnym

  • praktyczna znajomość prawa z zakresu ochrony środowiska

  • znajomość platform do raportowania GIS (Baza BDO, KOBIZE)

  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Oferujemy:

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • pakiet medyczny

  • pakiet socjalny

  • imprezy integracyjne

  • naukę języka angielskiego lub francuskiego