Praca »

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 8934091

Ważna przez:

Lokalizacja: Małogoszcz, świętokrzyskie

Stanowisko: Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Oferent: Holcim Polska S.A

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Opracowywanie, planowanie i wdrożenie planu monitoringu środowiska oraz analizowanie wyników.

  • Skuteczna kontrola i ewidencja wielkości zanieczyszczeń do atmosfery, wydajności,  wielkości ładunkach w ściekach oraz ilości wytwarzanych odpadów.

  • Opracowywanie raportów i sprawozdań w ustalonym terminie i przekazywanie odpowiednim służbom ochrony środowiska

  • Współpraca z firmami w zakresie zleconych prac dotyczących aktualizacji  pozwoleń –  przygotowanie  wymaganych materiałów i weryfikacja wniosku przed złożeniem w odpowiednim urzędzie.

  • Ewidencja wytwarzanych odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne w BDO.Rozliczanie zużycia wody.

  • Zarządzanie procedurami z zakresu ochrony środowiska.

Wymagania:

Jeśli masz:

  • Wykształcenie wyższe techniczne specjalność  - ochrona środowiska.

  • Min 2 lata pracy na podobnym stanowisku

  • Wiedza w zakresie ochrony środowiska a w szczególności ochrona powietrza, wód i ścieków oraz gospodarka odpadami.

  • Znajomość normy ISO 14001 oraz 9001

  • Szeroki zakres wiedzy w zakresie prawa ochrony środowiska.

  • Znajomość przepisów systemu EU/ETS będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność obsługi programów Microsoft Office, SAP

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2- niezbędna do komunikacji z Grupą Holcim

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, ,dokładność, zaangażowanie, inicjatywa zmian.

Oferujemy:

Co zyskasz?

  • pakiet Medicover, karta sportowa

  • fundusz pracowniczy

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • 4.12 dniem wolnym od pracy

  • dostęp do szkoleń, unikalny plan rozwoju kompetencji

  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

  • umowę o pracę

  • szansę na rozwój wewnątrz organizacji

  • dostęp do najnowocześniejszych technologii

  • pracę gdzie masz wpływ na świat i otoczenie