Praca »

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 8938576

Ważna przez:

Lokalizacja: Biskupice Podgórne, dolnośląskie

Stanowisko: Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Oferent: Enchem Poland

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • udział w budowaniu i realizowaniu strategii ochrony środowiska w firmie produkcyjnej,

  • prowadzenie analiz, raportów i sprawozdawczości związanej z ochroną środowiska oraz raportowanie do odpowiednich organów,

  • zarządzanie dokumentacją związaną z pomiarami i decyzjami urzędowymi w zakresie gospodarki odpadami, gospodarki ściekami, emisji do atmosfery,

  • prowadzenie ewidencji odpadów w systemach BDO,

  • sporządzanie i wprowadzanie sprawozdań do Krajowego Ośrodka Bilansowania i Zarządzania Emisjami,

  • kontakt z urzędami w celu uzyskiwania decyzji środowiskowych,

  • prowadzenie sprawozdawczości GUS w zakresie ochrony środowiska.

Wymagania:

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • praktyczna znajomość obowiązujących przepisów w zakresie ochrony środowiska,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • odpowiedzialność i terminowość,

  • umiejętność pracy pod presją czasu i bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

To oferujemy

  • zatrudnienie w nowej dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,

  • gwarancja stabilnego zatrudnienia - umowa o pracę bezpośrednio z firmą,

  • praca od poniedziałku do piątku,

  • bezpłatna opieka medyczna (po 3-miesięcznym okresie próbnym),

  • dopłata do paliwa (po 3-miesięcznym okresie próbnym),

  • dogodny dojazd z południowych dzielnic Wrocławia: Klecina, Oporów, Ołtaszyn, Krzyki (również możliwość dojazdu komunikacją miejską - linie 602, 607) oraz ze Świdnicy i Wałbrzycha.