Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Asystent ds. Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 2652359

Ważna przez:

Lokalizacja: Motaniec k/Szczecina, zachodniopomorskie

Stanowisko: Asystent ds. Ochrony Środowiska

Oferent: Netto Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Dział BHP na co dzień służy wszystkim pracownikom firmy. Odpowiada za bezpieczeństwo w miejscu pracy i dopilnowuje wszelkich standardów związanych z odpowiednim wykonywaniem obowiązków, przy zachowaniu procedur i zdroworozsądkowych zasad. Asystent ds. Ochrony Środowiska odpowiada przede wszystkim za zarządzanie procesem gospodarowania odpadami. Do jego codziennych obowiązków należy analiza i weryfikacja danych, koordynowanie i optymalizowanie procesu odbioru odpadów i interwencji DDD, przygotowywanie różnego rodzaju raportów i zestawień oraz archiwizacja dokumentów oraz wprowadzanie sprawozdań do portali środowiskowych. Zajmuje się również ewidencją jakościową i ilościową odpadów w Centrach Logistycznych i sklepach. Ściśle współpracuje z Organami Administracji Publicznej poprzez przygotowywanie i składanie deklaracji związanymi z gospodarką odpadami oraz utrzymuje kontakty z Kontrahentami w zakresie odbioru odpadów i zabezpieczania ich przed szkodnikami.

Jako Asystent ds. Ochrony Środowiska powinieneś:

  • Posiadać minimum średnie wykształcenie,

  • Płynnie poruszać się w środowisku MS Office i Windows,

  • Wykazywać się wysokim poziomem umiejętności analitycznych oraz logicznym i perspektywicznym myśleniem,

  • Cechować się skrupulatnością, dokładnością i sumiennością,

  • Być samodzielny w działaniu i dobrze organizować pracę własną,

  • Być graczem zespołowym.

Wymagania:

W zamian oferujemy:

  • Stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy:

Otrzymasz od nas także:

  • Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do rabatu na zakupy w Netto,

  • Możliwość dołączenia do dobrego ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,

  • Nagrody jubileuszowe,

  • Bony świąteczne,

  • Mikołajkowe paczki dla Twoich dzieci,

  • Fajne firmowe imprezy,

  • Dostęp do firmowej kantyny, w której codziennie otrzymasz smaczny posiłek, dofinansowany przez Netto,

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego,

  • Zajęcia integracyjno – sportowe organizowane w Netto Arenie,

  • Możliwość przystąpienia do programu sportowo rekreacyjnego – OK System,

  • Programy pracownicze z nagrodami („Poleć znajomego”, „Bank Pomysłów” i wiele innych),

  • Za symboliczną opłatą umożliwiamy wynajęcie pracowniczego mieszkania letniskowego w Karpaczu.