Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Geolog - Specjalista ds. ochrony środowiska

Nr referencyjny: 2330011

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Geolog - Specjalista ds. ochrony środowiska

Oferent: Xella Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Prowadzenie spraw związanych z opracowywaniem dokumentacji geologicznej i górniczej,

  • Geologiczna obsługa kopalni działających w strukturach grupy (m.in. kontrola zgodności robót górniczych z koncesją, kontrola prawidłowości prowadzonej eksploatacji złóż i ich racjonalnej gospodarki,

  • Współpraca z urzędami w Urzędami Nadzoru Górniczego i Geologicznego,

  • Kompleksowe planowanie, organizacja i realizowanie procesów rekultywacji złóż,

  • Zarządzanie gospodarką gruntami przeznaczonymi pod eksploatację,

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z eksploatacją,

  • Współpraca z firmą zewnętrzną w zakresie przeprowadzania cyklicznych audytów dokumentacji zakładów oraz kalkulacji opłat za korzystanie ze środowiska,

  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z decyzją pozwolenia zintegrowanego (PZI)
    i przepisami ochrony środowiska,

  • Kontrola i aktualizacja pozwoleń wodno-prawnych i zintegrowanych,

  • Kontrola aktualności pomiarów w zakładach – wypracowanie spójnego procesu,

  • Audyty pod kątem konieczności wymiany kotłowni i inne czynności prewencyjne.

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – Geologia (mile widziana Geologia Górnicza)

  • Praktyczna znajomość ustawy prawo geologiczne i górnicze oraz aktów powiązanych,

  • Uprawnienia geologiczne, znajomość oprogramowania AUTOCAD,

  • Znajomość przepisów ochrony środowiska,

  • Min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1,

  • Doświadczenie w pracy w rozproszonej strukturze (wiele zakładów produkcyjnych),

  • Mobilność i gotowość do podróży służbowych po Polsce.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie, opieki medycznej ENEL-MED, karty sportowej, bezpłatnych zajęć z j. angielskiego, szkoleń w ramach Akademii Eksperta,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.