Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Inspektor ds. ochrony środowiska (m/k)

Nr referencyjny: 733076

Ważna przez:

Lokalizacja: Świdnik, lubelskie

Stanowisko: Inspektor ds. ochrony środowiska (m/k)

Oferent: Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • nadzór i kontrola stosowanych technologii, urządzeń, ujęć wody oraz właściwego wykorzystania wody w procesach produkcyjnych,

  • kontrola źródeł i miejsc powstawania ścieków, kontrola procesu oczyszczania i zrzutu ścieków,

  • prowadzenie aktualizacji i rejestracji emitorów i emitowanych zanieczyszczeń na terenie zakładu,

  • prowadzenie, zgodnie z wymaganiami prawnymi, dokumentacji związanej z gospodarką odpadową - ewidencji wytwarzanych odpadów, wystawianie kart przekazania odpadów, archiwizowanie dokumentów związanych z gospodarką odpadami,

  • prowadzenie ewidencji, kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji dotyczącej działalności przedsiębiorstwa w zakresie ochrony środowiska,

  • prowadzenie okresowej ewidencji oraz analizy zużycia mediów energetycznych w zakresie energii elektrycznej, co, ct, gazu,

  • prowadzenie nadzoru nad zielenią oraz zadrzewieniem na terenie przedsiębiorstwa,

  • bieżący nadzór nad urządzeniami zawierającymi substancje zubażające warstwę ozonową. Prowadzanie rocznych sprawozdań zgodnie z wymaganiami ustawy,

  • wykonywanie innych dodatkowych prac z zakresu ochrony środowiska zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (ochrona środowiska lub chemia),

  • staż pracy na podobnym stanowisku: min rok,

  • znajomość podstawowych programów z pakietu MS Office,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na zastępstwo,

  • pracę w renomowanej, prężnie działającej firmie z kapitałem zagranicznym,

  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.