Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Inspektor ds. próbek środowiskowych

Nr referencyjny: 1554164

Lokalizacja: Leżajsk / południowo-wschodnia Polska, podkarpackie

Stanowisko: Inspektor ds. próbek środowiskowych

Oferent: SGS Polska Sp. z o.o.

Wymagania:

Zadania:

Pobieranie próbek laboratoryjnych do badań środowiskowych oraz prowadzenie podstawowych analiz w warunkach terenowych

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B – bezwzględnie

  • dyspozycyjność

  • komunikatywność i asertywność

  • umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania i utrzymywania relacji z klientem

  • umiejętność pracy w zespole

  • systematyczność i dobra organizacja pracy

  • nastawienie na realizację celów i osiąganie sukcesów

Mile widziane:

  • wykształcenie kierunkowe – chemia, ochrona środowiska etc.

  • znajomość podstaw chemii i biologii

  • umiejętność czytania aktów prawnych

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat (umowa o pracę) w strukturze stabilnej, międzynarodowej firmy będącej liderem na rynku światowym

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (pakiet socjalny, prywatne ubezpieczenie medyczne) oraz nowoczesne narzędzia pracy

  • przyjazną atmosferę pracy

  • samochód służbowy