Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Koordynator ds. Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 1815056

Ważna przez:

Lokalizacja: Postęp (powiat myszkowski), dolnoslaskie

Stanowisko: Koordynator ds. Ochrony Środowiska

Oferent: Jurajska Spółka z o.o.

Wymagania:

Zadania

  • organizowanie i nadzorowanie działalności przedsiębiorstwa związanej z ochroną środowiska,

  • nadzór technologiczny nad pracą zakładowej oczyszczalni ścieków,

  • sprawozdawczość do Głównego Urzędu Statystycznego,

  • odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości pracy kotłowni parowej oraz utrzymanie infrastruktury technicznej zakładu w postaci lokalnych kotłowni gazowych, stacji uzdatniania wody wraz z ujęciami, układów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,

  • nadzór nad gospodarką energetyczną oraz stanem technicznym instalacji i sieci energetycznych,

  • współpraca z właściwymi urzędami i instytucjami,

  • koordynacja zadań realizowanych przez podległych pracowników,

  • nadzór nad dokumentacją działu,

  • wdrażanie nowych rozwiązań w dziale Utrzymania Ruchu i Produkcji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wiedza techniczna z zakresu utrzymania ruchu przedsiębiorstw produkcyjnych,

  • wysoka motywacja do pracy i precyzyjność przy realizacji zadań,

  • posiadanie uprawnień energetycznych będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność obsługi komputera oraz znajomość pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,

  • wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę,

  • pakiet benefitów.