Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 2330098

Ważna przez:

Lokalizacja: Wrocław, dolnoslaskie

Stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Oferent: KFB Acoustics Spółka z o.o.

Opis stanowiska

  • Opracowywanie danych przestrzennych i inwentaryzacji na potrzeby realizacji usług akustycznych w środowisku zewnętrznym (zakłady przemysłowe, kolej, drogi, obiekty użyteczności publicznej) i na stanowiskach pracy, głównie w przemyśle

  • Tworzenie map sytuacyjnych, szkiców, rysunków, tabel i wykresów na potrzeby realizowanych analiz i pomiarów

  • Asystowanie przy pomiarach hałasu:

    • pomiary poziomu hałasu w środowisku – hałas drogowy, kolejowy, przemysłowy,

    • pomiary poziomu hałasu na stanowisku pracy

    • pomiary poziomu emisji hałasu maszyn

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana Ochrona Środowiska, Geodezja i Kartografia, Gospodarka Przestrzenna bądź pokrewne)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność

  • Biegła obsługa komputera

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Zdolność do pracy nad kilkoma projektami równocześnie

Dodatkowym atutem będzie

  • Doświadczenie w realizacji dokumentacji środowiskowych w zakresie hałasu (KIP, Raporty Oddziaływania na Środowisko, Analizy porealizacyjne, Sprawozdania z badań objęte systemem akredytacji, Mapy akustyczne, Programy ochrony środowiska przed hałasem)

  • Znajomość podstaw systemów GIS (np. QGIS)

  • Doświadczenie w wykonywaniu pomiarów hałasu

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie i szkolenia podnoszące kwalifikacje;

  • Znakomite możliwości rozwoju, samodzielność oraz doświadczenie w pracy nad realizacją międzynarodowych projektów;

  • Bezpłatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie NNW;

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie sektora inżynierskiego;

  • Przyjazną atmosferę w otwartym na nowe pomysły, stale rozwijającym się zespole profesjonalistów.