Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 2929592

Ważna przez:

Lokalizacja: Starachowice, dolnoslaskie

Stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Oferent: Cerrad sp. z o.o.

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Starachowice
Region: świętokrzyskie

Wymagania:

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad prawidłowym i terminowym wykonywaniem obowiązków z zakresu ochrony środowiska obowiązujących w Spółce;

  • Sporządzanie dokumentacji wynikającej z przepisów ochrony środowiska na potrzeby urzędów oraz procedur wewnętrznych;

  • Śledzenie zmian w zakresie aktów prawnych z dziedziny ochrony środowiska;

  • Prowadzenie zapisów w bazach związanych z ochroną środowiska: m. in. KOBIZE, BDO;

  • Koordynacja, współpraca oraz nadzór nad gospodarką odpadami;

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ochrona środowiska, inżynieria środowiska);

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Dobra znajomość programów Word i Excel;

  • Umiejętność komunikacji, organizacji pracy własnej, samodzielność w działaniu;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji;

  • Ciekawą i ambitną pracę;

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i zaangażowania;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa);

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań;