Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista do spraw BHP i ochrony środowiska

Nr referencyjny: 2085729

Ważna przez:

Lokalizacja: Czaplinek, kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Specjalista do spraw BHP i ochrony środowiska

Oferent: Klient portalu Praca.pl

Wymagania:

KLUCZOWE  ZADANIA:
  • Współpraca z Zarządem i kadrą menedżerską w kwestiach dotyczących BHP i ochrony ppoż. oraz reprezentowanie Spółki przed organami administracji państwowej w tym zakresie.
  • Prowadzenie ewidencji oraz pełnej dokumentacji związanej ze szkoleniami oraz wypadkami w pracy.
  • Opracowywanie wewnętrznych procedur i instrukcji dotyczących BHP oraz opiniowanie szczegółowych instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy na poszczególnych stanowiskach pracy.
  • Realizacja zadań w obszarze BHP i ochrony środowiska zgodnie z polityką grupy.
WYMAGANIA:
  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowane w firmie produkcyjnej.
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu realizacji wymogów prawnych dotyczących BHP i ochrony ppoż.
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi MS Office (m.in. MS Excel, Word).
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.
OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę i pomoc w relokacji.
  • Odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającym się, międzynarodowym środowisku pracy.

źródło: praca.pl

data publikacji: 2016-02-10