Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista do spraw środowiska

Nr referencyjny: 2685925

Ważna przez:

Lokalizacja: Mielec, podkarpackie

Stanowisko: Specjalista do spraw środowiska

Oferent: Magellan Aerospace (Polska) Sp z o.o.

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie:

  • Klasyfikacja strumieni odpadów w firmie.

  • Analiza ilościowa i jakościowa odpadów.

  • Przygotowywanie kart charakterystyki odpadów.

  • Organizowanie i nadzór nad odbiorami odpadów.

  • Ważenie i ewidencjonowanie odpadów (KPO i KEO).

  • Nadzór nad prawidłową segregacją odpadów w firmie.

  • Szkolenie pracowników dotyczące segregacji odpadów w ramach systemu zarządzania środowiskowego ISO14001.

  • Wdrażanie programów minimalizujących ilości powstających odpadów w ramach systemu ISO14001.

Wymagania:

Oczekiwania od kandydatów:

  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie BHP.

  • Znajomość przepisów z obszaru ochrony środowiska, BHP i ochrony ppoż.

  • Znajomość pakietu MS Office.

  • Umiejętność pracy zespołowej, otwartość na współpracę.

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w międzynarodowym koncernie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego.

  • Pakiet socjalny w tym karta MultiSport.

  • Ubezpieczenie grupowe na życie.

  • Przyjazną atmosferę i młody zespół współpracowników.