Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Nr referencyjny: 1410884

Ważna przez:

Lokalizacja: Opole, opolskie

Stanowisko: Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Oferent: PARETTi Sp. z o.o. Sp. k

Wymagania:

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie BHP oraz ochroną środowiska zgodnie z obowiązującym normami i regulacjami prawnymi

  • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją BHP

  • Przeprowadzanie wszelkich działań związanych z dbaniem o przestrzeganie zasad BHP w firmie produkcyjnej

  • Prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu BHP oraz ochrony środowiska dla pracowników

  • Opracowywanie procedur dotyczących bezpieczeństwa pracy

  • Aktywny udział w opracowywaniu planów modernizacyjnych i inwestycyjnych firmy

  • Współpraca z Państwową Inspekcją Pracy oraz upoważnionymi laboratoriami

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – mile widziane w branży automotive

  • Znajomość przepisów z zakresu BHP, poparta aktualnymi uprawnieniami

  • Znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska i prawa pracy

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Dokładność i samodzielność

  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju

  • Pracę w systemie jednozmianowym