Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 2220423

Ważna przez:

Lokalizacja: woj. pomorskie, mazowieckie

Stanowisko: Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Oferent: Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, lidera w produkcji elektroniki

  • Branie udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy
  • Branie udziału w przekazywaniu do użytkowania obiektów, maszyn i stanowisk pracy
  • Współdziałanie z lekarzem zakładowym oraz ze społeczną inspekcją pracy
  • Zapewnienie prawidłowego działania systemu zgodnego z ISO 14001
  • Branie udziału w opracowywaniu oraz aktualizacji instrukcji i dokumentów dotyczących bhp, ppoż i środowiska
  • Sporządzanie i przedstawianie pracodawcy analizy stanu bhp, ppoż i środowiska

Wymagania:

  • Orientacja na rezultaty, wytrwałość i dążenie
  • Kreatywność, innowacyjność i przedsiębiorczość
  • Znajomość prawnych aspektów środowiskowych i bhp
  • Wiedza z zakresu ESD
  • Co najmniej 1,5 rok stażu pracy w służbie bhp
  • Uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej

Oferujemy:

  • wsparcie w relokacji;
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę;
  • dostęp do nowoczesnych technologii;
  • karty sportowe oraz możliwość bezpłatnego korzystania z siłowni na terenie firmy;

źródło: praca.pl

data publikacji: 2017-01-03