Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 2232746

Ważna przez:

Lokalizacja: , mazowieckie

Stanowisko: Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Oferent: Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

  • Współpraca z regionalnym działem BHP w Niemczech.
  • Dostosowywanie standardów BHP i Ochrony Środowiska do wymogów prawnych oraz wytycznych korporacji,
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz nadzorowanie przestrzegania prawa z zakładzie,
  • Inicjowanie i koordynacja działań zmierzających do zmniejszenia oddziaływania zakładu na środowisko naturalne oraz zmniejszenia wypadkowości,
  • Wspieranie kadry kierowniczej w zakresie BHP i OS,
  • Uczestniczenie w tworzeniu procedur, regulaminów oraz instrukcji z zakresu BHP,

Wymagania:

  • Znajomość przepisów prawa w zakresie BHP z umiejętnością praktycznego zastosowania, jak również wiedza z zakresu ochrony środowiska,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  •  Min. 3 lata doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej lub pokrewnej,
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń (przygotowanie i prowadzenie prezentacji),

Oferujemy:

  • Prywatna opiekę medyczna,
  • Dofinansowanie do pakietów benefitowych,

źródło: praca.pl

data publikacji: 2017-02-02