Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 2315627

Ważna przez:

Lokalizacja: Gliwice, dolnoslaskie

Stanowisko: Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Oferent: Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

  • sporządzanie dokumentacji powypadkowej,
  • prowadzenie rejestrów, nadzorowanie aktualności badań lekarskich i szkoleń BHP, przydziału ubrań roboczych oraz środków ochrony indywidualnej.
  • sporządzanie raportów z kontroli BHP,
  • opracowywanie ryzyka zawodowego,
  • prowadzenie szkoleń wstępnych BHP,
  • przygotowywanie instrukcji BHP – maszyn, urządzeń, procesów, stanowiskowych,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,

Wymagania:

  • uprawnienia w zakresie BHP,
  • dokładność i samodzielność,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • aktualne szkolenie okresowe dla służb BHP,

Oferujemy:

  • bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, nauka języków obcych, dofinansowanie do posiłków, szkolenia),
  • pracę w prężnie rozwiającącej się, międzynarodowej firmie z branży automotive,

źródło: praca.pl

data publikacji: 2017-08-24