Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 2469543

Ważna przez:

Lokalizacja: Syców, dolnoslaskie

Stanowisko: Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Oferent: ArcelorMittal Syców Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • wspieranie kadry kierowniczej w zakresie zarządzania bezpieczeństwem pracy, ochroną PPOŻ i ochroną środowiska,

  • prowadzenie szkoleń wstępnych, organizacja szkoleń okresowych BHP,

  • sporządzanie dokumentacji powypadkowej, współudział w opracowywaniu oceny ryzyka zawodowego,

  • współudział w opracowywaniu instrukcji bezpiecznej pracy na stanowiskach pracy,

  • kontrola warunków pracy oraz przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ,

  • planowanie i uczestnictwo w pomiarach środowiska pracy, prowadzenie rejestru pomiarów,

  • sporządzanie raportów BHP i ochrony środowiska wynikających z przepisów prawa polskiego i wymogów grupowych,

  • zarządzanie gospodarką odpadami oraz emisjami do środowiska,

  • prowadzenie spraw związanych z poprawnym funkcjonowaniem zakładowych systemów OHSAS 18001 oraz ISO14001.

Wymagania:

  • uprawnienia do wykonywania zadań na stanowisku Specjalisty ds. BHP,

  • znajomość obowiązujących przepisów w zakresie BHP i PPOŻ oraz ochrony środowiska,

  • znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu średnim,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej mile widziane,

  • samodzielność, zaangażowanie, dyspozycyjność oraz komunikatywność.

Oferujemy:

  • interesującą, stabilną pracę w międzynarodowej firmie,

  • umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • rozwój i system szkoleń,

  • dobrą atmosferę pracy w młodym zespole.