Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 2481724

Ważna przez:

Lokalizacja: Nysa, opolskie

Stanowisko: Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Oferent: HR Wise Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór i prowadzenie polityki firmy w zakresie zasad BHP oraz ochrony środowiska zgodnie z regulacjami prawnymi

  • Analiza zagrożeń, tworzenie procedur, prowadzenie dokumentów w zakresie bezpieczeństwa w miejscu pracy

  • Kontrola gospodarki odpadami w celu zgodności z wymogami prawnymi

  • Przygotowywanie raportów z zakresu BHP oraz ochrony środowiska dla jednostek wewnętrznych oraz instytucji zewnętrznych

  • Budowanie świadomości pracowników poprzez prowadzenie szkoleń dotyczących bezpieczeństwa pracy oraz OŚ.

Wymagania:

Jeżeli posiadasz:

  • Wykształcenia wyższe w kierunku Bezpieczeństwa i Higieny pracy

  • Doświadczanie w firmie produkcyjnej na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków

  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

  • Uprawnienia audytora OHSAS 18001

  • Umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność wywierania pozytywnego wpływu na środowisko pracy

Oferujemy:

W zamian możemy zagwarantować:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju i realizowania ciekawych zadań

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Prywatną opiekę medyczną – pakiet medyczny

  • Przyjazne środowisko pracy.