Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 2849495

Ważna przez:

Lokalizacja: Zabrze, dolnoslaskie

Stanowisko: Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Oferent: Ket Poland Sp z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie ewidencji oraz pełnej dokumentacji związanej z wypadkami w pracy,

  • Opracowywanie wewnętrznych procedur i instrukcji dotyczących BHP oraz opiniowanie szczegółowych instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy na poszczególnych stanowiskach pracy,

  • Udział  w ocenie ryzyka zawodowego,

  • Prowadzenie dokumentacji prawnej oraz raportowanie do instytucji zewnętrznych zgodnie z obowiązującym prawem,

  • Codzienny nadzór i doradztwo z zakresu przepisów oraz zasad BHP,

  • Prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu BHP i ppoż.,

  • Uczestnictwo w audytach zewnętrznych i wewnętrznych ochrony środowiska,

  • Pracę z wszelkimi aspektami środowiskowymi oraz sprawozdawczością,

  • Monitorowanie i nadzorowanie zmian w regulacjach prawnych związanych z ochroną środowiska.

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy albo studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, mile widziana branża produkcyjna,

  • Dobra znajomość regulacji prawnych dotyczących bezpieczeństwa pracy, p.poż,

  • Język angielski na poziomie swobodnej komunikacji,

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość norm ISO 14001,

  • Aplikacja CV w języku angielskim.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach nowo powstającej firmy,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę.