Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 2527661

Ważna przez:

Lokalizacja: Zabrze, dolnoslaskie

Stanowisko: Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Oferent: Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
  • Codzienny nadzór i doradztwo z zakresu przepisów oraz zasad BHP,
  • Prowadzenie dokumentacji prawnej oraz raportowanie do instytucji zewnętrznych zgodnie z obowiązującym prawem,
  • Udział  w ocenie ryzyka zawodowego,
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu BHP i ppoż.,
  • Uczestnictwo w audytach zewnętrznych i wewnętrznych ochrony środowiska,

Wymagania:

Wymagania:
  • Dobra znajomość regulacji prawnych dotyczących bezpieczeństwa pracy, p.poż,
  • Język angielski na poziomie swobodnej komunikacji,

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach nowo powstającej firmy,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę.

źródło: praca.pl

data publikacji: 2019-11-28