Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 2540693

Ważna przez:

Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

Stanowisko: Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska

Oferent: Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

  • Prowadzeni rejestru czynników szkodliwych i innej dokumentacji systemowej BHP w tym dbanie o przeprowadzanie badań środowiska pracy
  • Opracowanie procedur i instrukcji w obszarze BHP i ochrony środowiska
  • Naliczanie opłat związanych z ochroną środowiska i sporządzanie raportów środowiskowych dla uprawnionych instytucji
  • Bieżące informowania pracodawce o zagrożeniach potencjalnie wypadkowych z wnioskami zmierzającymi do ich usunięcia
  • Przeprowadzanie analiz stanu BHP w Spółce
  • Ocena ryzyka zawodowego i sporządzanie instrukcji BHP i ochrony środowiska
  • Badanie przyczyn wypadków przy pracy, prowadzenie dokumentacji powypadkowej oraz wdrażanie działań zapobiegawczych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone studia podyplomowe z zakresu BHP
  • Rozwinięte umiejętności organizacyjne
Dodatkowym atutem będzie:
  • Posiadanie uprawnienia audytora wewnętrznego Systemu Zarządzania Środowiskowego i BHP  zgodnego z ISO14001:2015; BS OHSAS
  • Uprawnienia Inspektora PPOŻ

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Wsparcie w okresie adaptacji oraz szkolenie wprowadzające
  • Możliwość rozwoju i szkoleń

źródło: praca.pl

data publikacji: 2019-12-20