Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. ochrony środowiska

Nr referencyjny: 1323135

Ważna przez:

Lokalizacja: Słupsk, pomorskie

Stanowisko: Specjalista ds. ochrony środowiska

Oferent: ENGIE EC Słupsk Sp. z o.o

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad pracą laboratorium analiz wód i węgla,

  • Wykonywanie opracowań i dokumentacji z zakresu ochrony środowiska,

  • Współpraca z organami kontroli w sprawach związanych z ochroną środowiska,

  • Przygotowywanie sprawozdań, operatów i raportów wymaganych prawem z zakresu ochrony środowiska,

  • Sporządzanie sprawozdań do Głównego Urzędu Statystycznego oraz zbiorczego zestawienia danych o rodzajach i ilości odpadów, o sposobie gospodarowania nimi,

  • Sporządzanie raportów do krajowej bazy o emisjach gazów cieplarnianych i innych substancjach – KOBIZE,

  • Sporządzanie informacji do opłat za korzystanie ze środowiska,

  • Reprezentowanie Firmy przed urzędami w sprawach dotyczących ochrony środowiska,

  • Przygotowanie i nadzór nad decyzjami przedmiotowymi wymaganymi prawem zgodnie ze specyfiką działania przedsiębiorstwa,

  • Nadzór nad zmianami prawa w zakresie aspektów środowiskowych mających wpływ na prowadzoną działalność,

  • Prowadzenie wewnętrznej kontroli w zakresie przestrzegania prawa w zakresie ochrony środowiska.

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne,

  • Praktyczna znajomość prawa w zakresie ochrony środowiska,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office – Excel, PowerPoint, Word.

Umiejętności:

  • Dobra organizacja pracy,

  • Motywacja do dalszego rozwoju,

  • Odpowiedzialność i komunikatywność,

  • Zorientowanie na cele i rozwiązywanie problemów.

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z ochroną środowiska mile widziane

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju osobistego,

  • Możliwość realizacji ambitnych celów,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pakiet socjalny i dodatkowe ubezpieczenie medyczne.