Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. ochrony środowiska

Nr referencyjny: 1404103

Ważna przez:

Lokalizacja: Ćmielów, dolnoslaskie

Stanowisko: Specjalista ds. ochrony środowiska

Oferent: POLSKIE FABRYKI PORCELANY "ĆMIELÓW" I "CHODZIEŻ" S.A.

Opis stanowiska

  • sporządzanie i przesyłanie organom administracji państwowej i samorządowej sprawozdawczości w zakresie ochrony środowiska,

  • nadzór nad gospodarką odpadami,

  • nadzór nad pomiarami środowiskowymi na terenie Spółki,

  • nadzorowanie zgodności prawnej w zakresie ochrony środowiska,

  • kontrola urządzeń oddziałujących na środowisko,

  • współpraca z wydziałami produkcyjnymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w opracowywaniu raportów, sprawozdań,

  • znajomość przepisów dot. ochrony środowiska,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B

  • samodzielność,

  • umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • pakiet socjalny,

  • możliwości rozwoju,

  • pracę w stabilnym i nowoczesnym zakładzie.