Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 1543479

Ważna przez:

Lokalizacja: Opole (Brzezie) Centrala, opolskie

Stanowisko: Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Oferent: OPOLTRANS Spółka z o.o.

Opis stanowiska

  • Wykonywanie działań zgodnych z wymogami ochrony środowiska

  • Bieżące sporządzanie dokumentacji OŚ

  • Współpraca z firmami recyklingowymi

  • Reprezentowanie firmy i współpraca z organami administracji państwowej

  • Udział w audytach i nadzór nad realizacją zaleceń pokontrolnych i poaudytowych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (ochrona środowiska)

  • Znajomość zagadnień dotyczących ochrony środowiska

  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę