Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. ochrony środowiska

Nr referencyjny: 1868590

Ważna przez:

Lokalizacja: , lubuskie

Stanowisko: Specjalista ds. ochrony środowiska

Oferent: Jabil

Opis stanowiska

Lokalizacja: Kwidzyn

Jaki będzie zakres Twoich obowiązków ?

  • Utrzymanie i rozwój systemu zarządzania środowiskiem zgodnie z przepisami prawa i wymaganiami normy ISO 14001.

  • Nadzór nad procesem zarządzania chemią zgodny z wymaganiami REACH i CLP.

  • Budowanie kultury przyjaznej środowisku.

  • Promocja proekologicznych postaw w środowisku pracy.

  • Prowadzenie ewidencji oraz wszelkiej sprawozdawczości wymaganej przepisami prawa ochrony środowiska oraz wewnętrznych procedur.

  • Udział w przygotowywaniu analiz środowiskowych.

  • Nadzór nad przestrzeganiem oraz wykonaniem zaleceń wynikających z decyzji administracyjnych.

  • Nadzór nad aktualnością pozwoleń środowiskowych.

  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu ochrony środowiska.

  • Współpraca z jednostkami kontroli oraz organami administracji samorządowej.

  • Prowadzenie audytów wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania:

Jakie wymagania musisz spełnić, aby ubiegać się o tę pracę?

  • Wykształcenie wyższe (kierunki związane z ochroną środowiska).

  • Min. 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Znajomość przepisów związanych z ochroną środowiska oraz gospodarką odpadami.

  • Znajomość Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, umiejętność współpracy z zespołem, dobra organizacja pracy, dyscyplina, inicjatywa.

Oferujemy:

Gwarantujemy Ci:

  • Pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań.

  • Udział w ambitnych projektach w międzynarodowym środowisku.

  • Dostęp do nowoczesnych technologii, możliwość nieustannego rozwoju.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz świadczenia dodatkowe.

  • Pomoc przy relokacji.