Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 1993385

Ważna przez:

Lokalizacja: Wrocław, dolnoslaskie

Stanowisko: Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Oferent: PGE Energia Ciepła S.A

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • koordynowanie działań w zakresie zarządzania środowiskowego (zgodnie ze Zintegrowanym Systemem Zarządzania Spółki);

  • opracowywania i aktualizacje procedur i instrukcji;

  • archiwizowanie i komunikowanie środowiskowych wymagań prawnych;

  • sporządzanie ujednoliconych decyzji środowiskowych spółki;

  • nadzorowanie, ewidencja i sprawozdawczość w zakresie gospodarowania odpadami w spółce;

  • nadzorowanie monitoringu emisji hałasu;

  • przygotowywanie i nadzorowanie obmiarów geodezyjnych podczas spisu z natury zapasu węgla.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (szczególnie preferujemy techniczne lub w zakresie ochrony środowiska);

  • rocznego doświadczenia w ochronie środowiska;

  • znajomości zagadnień i przepisów w zakresie ochrony środowiska zgodnie z normą ISO 14001;

  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • bardzo dobrej znajomości środowiska Windows, pakietu MS Office, znajomość SAP i Sharepoint będzie dodatkowym atutem;

  • zaliczone szkolenia specjalistyczne i kursy z zakresu ochrony środowiska będą niewątpliwymi zaletami.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę na zastępstwo;

  • atrakcyjny system wynagradzania (a w nim m.in. premia miesięczna, nagroda roczna);

  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych:

    • karta Multisport,

    • prywatna opieka medyczna,

    • ubezpieczenie grupowe,

  • liczne świadczenia z ZFŚS (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, świadczenia świąteczne);

  • bezpłatny parking firmowy.