Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 2099800

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Oferent: Budimex SA

Opis stanowiska

(umowa na zastępstwo – 6 miesięcy)

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • doradztwo i wsparcie w zakresie przestrzegania przepisów i zasad ochrony środowiska na powierzonych kontraktach,

  • wsparcie podległych budów w zakresie gospodarowania odpadami oraz ochrony: wód, powietrza, bioróżnorodności i powierzchni ziemi,

  • udział w tworzeniu wewnętrznych aktów prawnych dotyczących ochrony środowiska,

  • sporządzanie wniosków o wydanie pozwoleń emisyjnych,

  • sporządzanie sprawozdań środowiskowych, (GUS, KOBIZE, BDO),

  • prowadzenie szkoleń w dziedzinie ochrony środowiska,

  • przeprowadzanie postępowań wyjaśniających przyczyny zaistniałych incydentów środowiskowych.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego o specjalności ochrona środowiska lub pokrewnego,

  • min 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • praktycznej znajomości prawa w zakresie ochrony środowiska,

  • umiejętności nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji,

  • samodzielności i umiejętności rozwiązywania problemów pod presją czasu,

  • zdolności analitycznego myślenia,

  • znajomości pakietu Microsoft Office,

  • czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

Co możemy Ci zaoferować?

  • system premiowy

  • dzień wolny w urodziny

  • ubezpieczenie na życie

  • prywatna opieka medyczna

  • sekcje sportowe

  • kursy językowe

  • szkolenia dla pracowników

  • wolontariat pracowniczy

  • wymiany międzynarodowe