Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 2185870

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Oferent: Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze"

Opis stanowiska

  • Monitorowanie wymagań prawnych i innych z zakresu ochrony przed hałasem, odnoszących się do działalności Lotniska Chopina;

  • Prowadzenie pomiarów hałasu lotniczego w środowisku związanym z funkcjonowaniem Lotniska Chopina przy wykorzystaniu systemu monitorowania hałasu lotniczego;

  • Sporządzanie sprawozdań i raportów z pomiarów hałasu lotniczego;

  • Monitorowanie akustycznego wpływu Lotniska Chopina na środowisko;

  • Naliczanie punktacji Quota Count dla statków powietrznych, zgodnie z zasadami systemu QC (na podstawie certyfikatów hałasowych).

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane wyższe o profilu: ochrona środowiska;

  • Przy wykształceniu średnim: 5 lat doświadczenia zawodowego, z czego 2 lata na stanowisku samodzielnym w obszarze ochrony środowiska;

  • Przy wykształceniu wyższym: 3 lata doświadczenia zawodowego, z czego 2 lata na stanowisku samodzielnym w obszarze ochrony środowiska;

  • Znajomość zagadnień prawnych z zakresu ochrony środowiska;

  • Znajomość języka angielskiego – poziom B2;

  • Znajomość pakietu MS Office – poziom średniozaawansowany;

  • Umiejętności analityczne oraz planowania i organizowania pracy własnej, rzetelność, terminowość i samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych;

  • Przyjazną atmosferę pracy.