Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 2326105

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Oferent: REMONDIS Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • sporządzanie wniosków i sprawozdań z zakresu ochrony środowiska

  • udział w kontrolach i audytach

  • prowadzenie dokumentacji związanej w wymogami dotyczącymi ochrony środowiska

  • wykonywanie rozliczeń związanych z korzystaniem ze środowiska

  • kontakt z urzędami i instytucjami

  • współpraca z komórką BHP

  • współpraca z kontrahentami w wyżej wymienionym zakresie

Wymagania:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ochrona środowiska lub prawo)

  • praktyczna znajomość ustawy o odpadach i prawa ochrony środowiska

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku

  • znajomość pakietu MS Office

  • samodzielność w działaniu

Oferujemy:

Oferujemy:

  • pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • szansę rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • pakiet świadczeń socjalnych i benefitów