Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 2565551

Ważna przez:

Lokalizacja: , kujawsko-pomorskie

Stanowisko: Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Oferent: DNP S.A.

Opis stanowiska

Zadania:

  • realizacja obowiązków wynikających z prawa ochrony środowiska w tym sporządzanie raportów i sprawozdań (np.: gospodarka odpadami, opłaty środowiskowe)

  • współpraca z organizacjami zewnętrznymi, urzędami i instytucjami w zakresie doradztwa, pozwoleń, realizowanych zadań

  • prowadzenie ewidencji jakościowej i ilościowej odpadów

  • uczestnictwo w audytach zewnętrznych i wewnętrznych ochrony środowiska

Wymagania:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska

  • znajomość obowiązujących przepisów w zakresie ochrony środowiska

  • rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

Oferujemy:

  • umowa o pracę

  • praca w młodym i dynamicznym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia