Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista Ds. Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 2672372

Ważna przez:

Lokalizacja: Krosno Odrzańskie, lubuskie

Stanowisko: Specjalista Ds. Ochrony Środowiska

Oferent: Homanit Krosno Odrzańskie Spółka z o.o.

Opis stanowiska

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość przepisów prawnych i norm ochrony przed zanieczyszczeniami wód i powietrza

  • znajomość metodyki badań wody, ścieków, powietrza atmosferycznego

  • znajomość technologii oczyszczania ścieków, instrukcji i zarządzeń władz resortowych i lokalnych

Wymagania dodatkowe

  • znajomość procesu technologicznego produkcji płyt drewnopochodnych

Wymagania:

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • stałe wynagrodzenie + system premiowy

  • bogaty pakiet socjalny (Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, dodatkowe grupowe ubezpieczenie, obiady za przysłowiową złotówkę, odzież robocza szyta na miarę, obuwie ochronne, kasa zapomogowo- pożyczkowa, imprezy integracyjne dla pracowników - jak również dla dzieci pracowników)

  • dodatek za dyspozycyjność

  • premię za polecenie pracownika

  • kursy, szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • pracę w przyjaznym i zgranym zespole