Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 2980082

Ważna przez:

Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

Stanowisko: Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Oferent: Harper Hygienics S.A.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z obowiązkami zakładu produkcyjnego w zakresie wynikającym z przepisów o ochronie środowiska, gospodarki odpadami i gospodarki wodno-ściekowej

  • Przygotowywanie zestawień i raportów oraz sprawozdań urzędowych (emisja, odpady, opłaty środowiskowe)

  • Obsługa systemów informatycznych i baz danych (BDO, KOBIZE)

  • Weryfikacja, nadzorowanie i aktualizacja decyzji/pozwoleń w zakresie ochrony środowiska

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi i organami kontrolnymi w zakresie ochrony środowiska

  • Organizacja i zlecanie transportów wywozu odpadów

  • Dekretacja dokumentów finansowych, nadzór nad zgodnością wydatków z umowami i planami budżetowymi w swoim zakresie odpowiedzialności

  • Doradztwo w zakresie obowiązujących przepisów dot. ochrony środowiska, gospodarowania odpadami i gospodarki wodno-ściekowej

  • Współpraca z innymi działami w zakresie spraw dotyczących ochrony środowiska

  • Prowadzenie innych spraw dotyczących ochrony środowiska, gospodarowania odpadami i gospodarki wodno-ściekowej w zakładzie produkcyjnym

Wymagania:

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (ochrona środowiska)

  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska, gospodarowania odpadami, gospodarki wodno-ściekowej

  • Doświadczenie w kontaktach z urzędami i instytucjami w zakresie ochrony środowiska i gospodarowania odpadami,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Mile widziana znajomość j. angielskiego lub innego j. obcego

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacji pracy własnej

Oferujemy:

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników; możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji

  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy