Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 3261138

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Stanowisko: Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Oferent: FBSERWIS SA

Opis stanowiska

Do naszej Centrali w Warszawie prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Wymagania:

Jakie zadania będziesz wykonywać?

  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji środowiskowej

  • Kontrolowanie przestrzegania obowiązków wynikających z decyzji administracyjnych i przepisów prawnych

  • Współtworzenie systemu zarządzania środowiskowego w Grupie

  • Prowadzenie ewidencji odpadów

  • Koordynowanie sprawozdawczości środowiskowej z zakresu gospodarki odpadami, gospodarki wodno-ściekowej, emisji zanieczyszczeń do powietrza

  • Prowadzenie audytów wewnętrznych

  • Monitorowanie przepisów prawnych z zakresu ochrony środowiska

Jakie oczekiwania stawiamy Kandydatom?

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalistycznym związanym z ochroną środowiska

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie ochrony środowiska

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawnych z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami

  • Umiejętność przygotowywania pism urzędowych i sprawozdań w zakresie ochrony środowiska

  • Doświadczenie w kontaktach z urzędami publicznymi i organami audytującymi w zakresie ochrony środowiska

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Samodzielność, rzetelność i skrupulatność

  • Umiejętność pracy z ludźmi na różnych poziomach zarządzania

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w szybko zmieniającym się środowisku

  • Dobra znajomość pakietu programów MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Za co cenią nas Pracownicy?

  • Za szybki wzrost i rozwój organizacji, która z powodzeniem zdobywa kolejne kontrakty na terenie całej Polski

  • Realną możliwość rozwoju w ramach szybko rozwijającej się organizacji

  • Etykę we wszelkich działaniach biznesowych firmy

  • Współpracę pomiędzy pracownikami i promowanie pracy zespołowej

  • Za wysokie zaangażowanie firmy w działania na rzecz ochrony środowiska

  • Stabilność zatrudnienia oraz umacnianie się marki na rynku polskim

  • Dbałość o bezpieczne i komfortowe warunki pracy

  • Otwartość i niekorporacyjną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów

  • Za benefity oferowane każdemu pracownikowi bez względu na zajmowane stanowisko (opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe opłacone przez pracodawcę, dofinansowanie do karty MultiSport)