Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. ochrony środowiska

Nr referencyjny: 3482962

Ważna przez:

Lokalizacja: , dolnoslaskie

Stanowisko: Specjalista ds. ochrony środowiska

Oferent: Conart Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • kontrola i doradztwo w zakresie ochrony środowiska (outsourcing),

  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • prowadzenie i organizacja szkoleń z zakresu ochrony środowiska,

  • sporządzanie dokumentacji środowiskowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • bieżąca analiza ryzyka i zagrożeń w obszarze ochrony środowiska.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe/licencjat z zakresu ochrony środowiska,

  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. ochrony środowiska,

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawnych w zakresie ochrony środowiska,

  • dokładność,skrupulatność,

  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pełny etat,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • uczestniczenie w szkoleniach,

  • możliwość pogłębienia doświadczenia w różnych aspektach BHP i ochrony środowiska.