Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 3648198

Ważna przez:

Lokalizacja: Wrocław, dolnoslaskie

Stanowisko: Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Oferent: Kemipol Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Do naszego biura we Wrocławiu poszukujemy pracownika na umowę na zastępstwo (około 1,5 roku), do którego obowiązków należeć będzie m.in:

  • Opracowywanie i sporządzanie dokumentacji z zakresu Ochrony Środowiska zgodnie z przyjętymi standardami w organizacji i obowiązującymi przepisami

  • Przeprowadzanie audytów i przeglądów warunków pracy w zakresie Ochrony Środowiska

  • Udział w opracowywaniu i aktualizacji oceny ryzyka zawodowego

  • Prowadzenie ewidencji oraz wszelkiej sprawozdawczości wymaganej przepisami prawa w zakresie Ochrony Środowiska

  • Współpraca z jednostkami kontroli

  • Rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (dyplom z chemii lub ochrony środowiska)

  • Znajomości przepisów związanych z gospodarką odpadami i ochroną środowiska

  • Znajomości Zintegrowanego Systemu Zarządzania

  • Biegłej znajomości języka polskiego i komunikatywnego angielskiego

Dodatkowe zalety:

  • Doświadczenie w pracy w zakładzie chemicznym

  • Szkolenia na certyfikowanych audytorów ISO 14001 lub ISO 9001 według nowych norm

  • Znajomość systemu SAP

Oferujemy:

Co oferujemy:

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Prace w wielokulturowym i pozytywnym środowisku pracy

  • Uczestnictwo w tworzeniu i rozwoju firmy