Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 3695790

Ważna przez:

Lokalizacja: Warszawa (Saska Kępa), mazowieckie

Stanowisko: Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Oferent: HPC POLGEOL S.A.

Opis stanowiska

Zadania:

  • tworzenie i aktualizacja rejestrów środowiskowych wymagań prawnych,

  • samodzielne opracowywanie KIP, ROŚ, uzyskiwanie DUŚ i pozwoleń zintegrowanych,

  • samodzielne przeprowadzanie audytów z zakresu OŚ pod kątem zgodności z przepisami krajowymi,

  • wdrażanie na zlecenie firm zagranicznych Globalnych Procedur Zarządzania OŚ w oddziałach w Polsce

  • doradztwo w sporządzaniu i prowadzeniu wymaganej dokumentacji OŚ,

  • opracowywanie procedur, regulaminów, zarządzeń i instrukcji OŚ,

  • obsługa kontrahentów zagranicznych, pozyskiwanie nowych zleceń, ofertowanie.

Wymagania:

Wymagania:

  • praktyczna znajomość polskich przepisów OŚ, w szczególności Prawa ochrony środowiska, oraz aktów powiązanych (warunek konieczny),

  • wiedza praktyczna z zakresu pozwoleń środowiskowych, w tym pozwoleń zintegrowanych, operatów powietrznych, pozwoleń do wytwarzania odpadów, pozwoleń wodnoprawnych na odprowadzenie ścieków przemysłowych (warunek konieczny),

  • minimum 1-2 lata doświadczenia zawodowego (warunek konieczny),

  • biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub/i studia podyplomowe z zakresu Ochrony Środowiska, lub pokrewne (warunek konieczny),

  • znajomość systemu ISO 14001 będzie dodatkowym atutem,

  • wysoki poziom samodzielności we wdrażaniu programów, zasad i procedur OŚ,

  • dyspozycyjność, dobra organizacja pracy własnej,

  • kreatywność w szukaniu rozwiązań oraz umiejętność sprawnego zarządzania projektami,

  • umiejętności sprzedażowe / handlowe,

  • gotowość do podejmowania wyjazdów służbowych,

  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • konkurencyjne wynagrodzenie, premie,

  • benefity (karta MultiSport, dofinansowanie do wczasów)

  • stabilne zatrudnienie,

  • możliwość rozwoju kariery zawodowej w prężnie rozwijającej się firmie międzynarodowej,

  • realizację projektów dla uznanych firm zagranicznych z branży przemysłowej, handlowej i technologicznej,

  • dobrany zespół pracowników, spotkania i wyjazdy integracyjne,

  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.