Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Nr referencyjny: 3743856

Ważna przez:

Lokalizacja: Bieruń, dolnoslaskie

Stanowisko: Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Oferent: SUEZ Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

W swojej pracy będziesz odpowiadać za:

  • Sporządzanie dla organów administracyjnych sprawozdań z zakresu gospodarki odpadami i ochrony powietrza.

  • Prowadzenie ewidencji odpadowej w systemie BDO.

  • Przygotowywanie prezentacji i raportów dla Członków Zarządu.

  • Sporządzanie wniosków i dokumentacji z zakresu ochrony środowiska.

  • Śledzenie zmian w przepisach z zakresu ochrony środowiska.

  • Nadzór nad zapisami ujętymi w decyzjach środowiskowych Spółki oraz wnioskowanie o ich zmiany i aktualizację.

  • Tworzenie i aktualizację procedur i instrukcji wewnętrznych w zakresie Ochrony Środowiska.

  • Współpracę z właściwymi organami państwowymi w sprawach ochrony środowiska.

  • Reprezentowanie Spółki w kontrolach i inspekcji zewnętrznych, realizację decyzji i zaleceń z protokołów pokontrolnych.

  • Prowadzenie audytów wewnętrznych ISO oraz EMAS.

Wymagania:

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego z obszaru ochrony środowiska;

  • Co najmniej 3-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;

  • Dobrej znajomości obsługi komputera oraz pakietu Ms Office;

  • Samodzielności w działaniu i umiejętności organizacji własnej pracy;

  • Komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji;

  • Prawa jazdy kat. B;

  • Mile widziane uprawnienia audytora systemu zarządzania środowiskowego ISO i/lub uprawnienia audytora EMAS;

  • Mile widziana znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

Pracując z nami możesz liczyć na:

  • Przyjazną atmosferę i rozwój zawodowy.

  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych.

  • Dofinansowanie przez pracodawcę nauki (np. studia podyplomowe, kursy specjalistyczne, języki obce).

  • Prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

  • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach.

  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego.

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś: