Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. Ochrony Środowiska, Bhp i Ppoż.

Nr referencyjny: 3516730

Ważna przez:

Lokalizacja: Biskupice Podgórne, dolnoslaskie

Stanowisko: Specjalista ds. Ochrony Środowiska, Bhp i Ppoż.

Oferent: LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie aspektami środowiskowymi

  • Zarządzanie dokumentacją związaną z pomiarami i decyzjami urzędowymi w zakresie gospodarki odpadami, gospodarki ściekami, emisji do atmosfery

  • Przygotowywanie dokumentacji z zakresu BHP (raporty, analizy stanu bhp,)

  • Zarządzanie działaniami profilaktycznymi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Prowadzenie szkoleń p.poż.

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów ochrony środowiska, bhp i p.poż.

  • Udział w opracowywaniu wewnętrznych procedur, instrukcji, regulaminów w zakresie ochrony środowiska, bhp i p.poż.

  • Udział w audytach oraz przygotowywanie dokumentacji do kontroli i inspekcji organów zewnętrznych

  • Wdrażanie rozwiązań służących ograniczaniu wpływu działalności zakładu na środowisko

  • Współuczestnictwo w wdrażaniu i utrzymaniu systemu ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)

  • Uprawnienia służby bhp

  • Uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office ( Excel oraz Power Point)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość norm zarządzania wg ISO 14001

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok

  • Praktyczna znajomość przepisów ochrony środowiska, BHP i ochrony przeciwpożarowej

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Kartę multisport

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Przyjazne otoczenie środowiska pracy (boisko, korty tenisowe oraz ogród)

  • Umowę o pracę na pełny etat