Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds ochrony środowiska i nadzoru przyrodniczego

Nr referencyjny: 3263804

Ważna przez:

Lokalizacja: , dolnoslaskie

Stanowisko: Specjalista ds ochrony środowiska i nadzoru przyrodniczego

Oferent: Vita Arbor

Opis stanowiska

  • współpraca przy nadzorze inwestorskim nad budową gazociągu w zakresie prawidłowego wykonania urządzeń ochrony środowiska, kontrola zgodności wykonywania urządzeń ochrony środowiska z projektem budowlanym oraz z wydanymi decyzjami i postanowieniami administracyjnymi,

  • współpraca polegającą na informowaniu i reagowaniu w przypadku niekorzystnego wpływu prac budowlanych na środowisko i formułowanie zaleceń dla Wykonawcy robót budowlanych w celu zminimalizowania strat w środowisku spowodowanych etapem budowy drogi i ich egzekwowanie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w dziedzinie ochrony przyrody lub pokrewnej (przez pokrewne wykształcenie należy rozumieć jako wykształcenie w zakresie nauk biologicznych lub leśnych lub rolniczych lub nauk o ziemi),

  • zdobyte doświadczenie zawodowe, polegające na sprawowaniu co najmniej dwóch nadzorów przyrodniczych, w tym co najmniej jednego nadzoru przyrodniczego dla obiektu liniowego, o długości co najmniej 20 km,

  • umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, kultura osobista.

Oferujemy:

  • satysfakcjonująca praca w rozwijającej się firmie,

  • kompleksowe przeszkolenie i pomoc w zakresie pełnionych zadań specjalisty ds ochrony środowiska i nadzoru przyrodniczego,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie cennego doświadczenia,

  • konkurencyjne wynagrodzenie.