Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. Środowiska

Nr referencyjny: 2280398

Ważna przez:

Lokalizacja: Poznań, wielkopolskie

Stanowisko: Specjalista ds. Środowiska

Oferent: Żabka Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • nadzór nad aktualnością wymagań prawnych dotyczących ochrony środowiska

  • koordynacja prac w zakresie wdrożenia wymagań w Spółce

  • koordynacja prac konsultanta zewnętrznego

  • weryfikacja i kontrola sprawozdawczości

  • szkolenia dla pracowników organizacji w zakresie ochrony środowiska

  • udział i przeprowadzanie audytów w zakresie zarządzania środowiskiem zgodnie z norma 14001

Wymagania:

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego (mile widziane z obszaru ochrony środowiska)

  • 2-3 letniego doświadczenia w pracy z jednostkami kontroli państwowych w zakresie środowiska

  • znajomości przepisów prawa z zakresu ochrony środowiska

  • wiedzy z zakresu sprawozdawczości środowiskowej

  • znajomości normy ISO 14001

  • komunikatywnej znajomość jęz. angielskiego

  • dobrej organizacji pracy własnej

  • umiejętności pracy w programie Excel

Oferujemy:

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwości stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • nowoczesne warunki pracy, lokalizację w centrum Poznania

  • wybrane przez Ciebie benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe)