Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. środowiska (m/k)

Nr referencyjny: 1332697

Ważna przez:

Lokalizacja: Zielona Góra, lubuskie

Stanowisko: Specjalista ds. środowiska (m/k)

Oferent: Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • aktualizacja listy substancji chemicznych,

  • nadzór nad segregacją odpadów,

  • wykonywanie dokumentacji środowiskowych,

  • raportowanie informacji związanych z mediami,

  • raportowanie do organów ochrony środowiska,

  • współpraca z laboratoriami.

Wymagania:

  • kierunkowe wykształcenie wyższe,

  • dobra/bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • znajomość MS Office,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę,

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności + premia,

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,

  • programy benefitowe i socjalne.