Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. technicznych i ochrony środowiska

Nr referencyjny: 2311867

Ważna przez:

Lokalizacja: Lublin, lubelskie

Stanowisko: Specjalista ds. technicznych i ochrony środowiska

Oferent: Klient portalu Praca.pl

Opis stanowiska

Do podstawowych obowiązków będzie należało, m.in.:
  • rozliczanie czasu pracy pracowników działu technicznego;
  • pisanie wniosków inwestycyjnych;
  • zbieranie ofert wykonawców na prace remontowe, na części, serwisy – protokoły wykonania prac;
  • przyjmowanie, likwidacja środków trwałych na stan;
  • składanie zamówień na części i materiały konserwacyjne.
  • rozpisywanie zużycia mediów – rozdzielniki, rezerwy;
  • poszukiwanie odbiorców na odpady – dopilnowanie odbiorów i kart przekazania odpadów (skratki, obornik, wosk po regeneracji, osad poflotacyjny);
  • sprawozdania środowiskowe i GUS-owskie (uzgodnienia z UM pozwoleń);

Wymagania:

Wymagania:
  • dobrej znajomości programu AutoCAD;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

Oferujemy:

Oferujemy:
  • odpowiedzialną pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy (w tym również pakiet medyczno-socjalny);
  • możliwość szkoleń i awansu zawodowego.

źródło: praca.pl

data publikacji: 2017-08-11