Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista ds. technicznych i ochrony środowiska

Nr referencyjny: 1752883

Ważna przez:

Lokalizacja: Lublin, lubelskie

Stanowisko: Specjalista ds. technicznych i ochrony środowiska

Oferent: Indykpol S.A.

Opis stanowiska

Do podstawowych obowiązków będzie należało, m.in.:

  • rozliczanie czasu pracy pracowników działu technicznego;

  • zbieranie ofert wykonawców na prace remontowe, na części, serwisy – protokoły wykonania prac;

  • poszukiwanie odbiorców na odpady – dopilnowanie odbiorów i kart przekazania odpadów (skratki, obornik, wosk po regeneracji, osad poflotacyjny);

  • rozpisywanie zużycia mediów – rozdzielniki, rezerwy;

  • sprawozdania środowiskowe i GUS-owskie (uzgodnienia z UM pozwoleń);

  • tworzenie rysunków CAD (do audytów i na potrzeby przeróbek);

  • sporządzanie planów budżetowych;

  • opisywanie faktur w systemie wewnętrznym – media, remonty, konserwacje, leasingi;

  • przygotowywanie umów zleceń dla pracowników działu technicznego, serwisów i wykonawców;

  • przyjmowanie, likwidacja środków trwałych na stan;

  • pisanie wniosków inwestycyjnych;

  • składanie zamówień na części i materiały konserwacyjne.

Wymagania:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (Mechanika i budowa maszyn, Inżynieria produkcji, Ochrona środowiska);

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • znajomość podstaw mechaniki i klasyfikacji części zamiennych;

  • znajomość programu Excel na poziomie zaawansowanym;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • dobrej znajomości języka angielskiego;

  • dobrej znajomości programu AutoCAD;

  • zdolność analitycznego myślenia;

  • komunikatywność.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • odpowiedzialną pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy (w tym również pakiet medyczno-socjalny);

  • możliwość szkoleń i awansu zawodowego.