Praca » Specjalista ds. ochrony środowiska

Specjalista/ka ds. ochrony środowiska

Nr referencyjny: 693892

Ważna przez:

Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski, dolnoslaskie

Stanowisko: Specjalista/ka ds. ochrony środowiska

Oferent: Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Opis stanowiska

  • organizacja i zapewnienie zgodności działań firmy w zakresie ochrony środowiska (emisja zanieczyszczeń, zarządzanie odpadami, gospodarka wodno-ściekowa i innych),

  • przygotowanie dokumentacji do wydania decyzji, pozwoleń związanych z ochroną środowiska,

  • przechowywanie dokumentacji wynikające z przepisów ochrony środowiska i monitorowania jej zgodności z tymi przepisami,

  • przygotowywanie wszelkiej sprawozdawczości wymaganej przepisami prawa ochrony środowiska.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa ochrony środowiska obowiązujących w Polsce oraz przepisów unijnych, w szczególności dotyczących ocen oddziaływania na środowisko, ochrony powietrza, gospodarki odpadami,

  • znajomość systemów zarządzania środowiskowego wg ISO 14001, EMAS,

  • wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu inżynierii środowiska, ochrony środowiska,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • entuzjazm, odpowiedzialność, chęć do ciągłego poszerzania wiedzy i podnoszenia własnych kompetencji.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w międzynarodowym koncernie,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • współpracę z profesjonalnym zespołem,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.