Praca »

Specjalista ds. Środowiska

Nr referencyjny: 4630342

Ważna przez:

Lokalizacja: Kraków, małopolskie

Stanowisko: Specjalista ds. Środowiska

Oferent: NES Global Talent

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • współpraca z działem technicznym i przetargowym przy analizie dokumentacji środowiskowej

  • wsparcie zespołów ochrony środowiska przy uzyskiwaniu właściwych zgód, a także przy realizowanych projektach, rekomendując najlepsze rozwiązania

  • archiwizowanie i analizowanie raportów środowiskowych z projektów

  • kreowanie idei związanych z ochroną środowiska oraz kulturą organizacyjną firmy,

  • prowadzenie wew. szkoleń (związanych ze zmianami przepisów czy wew. procedur w firmie).

Wymagania:

Wymagania:

  • absolwent studiów wyższych lub podyplomowych, jednego z kierunków: ochrona środowiska, inżynieria środowiska,

  • znajomości obowiązujących przepisów,

  • minimum 3 letniego doświadczenia zawodowego,

  • mile widziane doświadczenie, w firmie z wprowadzonym systemem zarządzania środowiskowego (ISO14001),

  • znajomość języka angielskiego B1,

  • gotowość do odbywania podróży służbowych,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • udział w ciekawym projekcie w międzynarodowej firmie,

  • dodatkowe benefity w tym m.in. opieka zdrowotna, kursy językowe

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w strukturach międzynarodowych